O Nas

Firma PERFECT Dom powstała niedawno bo w 2019r. Mimo iż nie możemy pochwalić się imponującym rokiem założenia to trzon firmy bazuje na pracownikach,  którzy w branży budowy domów jednorodzinnych pamiętają zakupy materiałów „za kartki” oraz młodej kadry inżynierskiej, która zdobywała swoje kilkunastoletnie doświadczenie na budowach dużych obiektów kubaturowych, drogowych oraz przemysłowych na terenie całego kraju.

Nasza firma jest przykładem hybrydy wieloletniego doświadczenia oraz nowoczesnej myśli inżynieryjnej. Naszym filarem działalności jest budowa domów jednorodzinnych do stanu surowego otwartego. Wykonujemy te pracę z powodzeniem z pokolenia na pokolenie już od ponad 30 lat. Wyróżnia Nas rzetelność, terminowość, indywidualne podejście do klienta oraz profesjonalizm.

Pomysł stworzenia firmy przyjaznej i otwartej na potrzeby klienta, oferującej kompleksowe usługi w zakresie budowy domów powstał poprzez długofalowe obserwację rynku oraz potrzeb szarego Kowalskiego. Mamy świadomość iż budowa domu dla każdego inwestora to ogromne wyzwanie i przedsięwzięcie, a przy tym jeden z najważniejszych momentów w życiu człowieka. Bardzo dobrze rozumiemy emocję, ale i też obawy towarzyszące tak ważnemu wydarzeniu. Dlatego dysponując bogatym doświadczeniem zawodowym oraz kompletną wiedzą techniczną możemy „z ręką na sercu” zagwarantować Państwu poczucie bezpieczeństwa i spokoju podczas powstawania Waszego wymarzonego domu. Obiecujemy również iż przejmiemy na siebie wszystko co podczas budowy jest nie wygodne, stresujące i czasochłonne, a w Państwa gestii pozostanie wyłącznie cieszyć się z budowy swojego marzenia.

Do każdego klienta oraz jego przedsięwzięcia podchodzimy indywidualnie zarówno w kontakcie, jak i w przygotowaniu wyceny. Każdy projekt jest inny i nie ma dwóch takich samych budów. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby budowa została zrealizowana terminowo i bezproblemowo. Z najwyższą starannością prowadzimy i nadzorujemy cały proces budowlany inwestycji.  Już od pierwszego kontaktu cel postawiony przez klienta staję się Naszym priorytetem a powstały efekt końcowy musi spełniać wszelkie jego oczekiwania.

Opinie naszych klientów

“Polecam ekipę pana Piotra Plakwicza. Cała budowa przebiegała wzorowo bez 1 dnia opóźnienia. Materiały dostarczane na czas, liczna ekipa na budowie i żadnych przestojów podczas dnia. Profesjonalne doradztwo i myślenie za inwestora. Polecam i radzę rezerwować póki jeszcze czas. “

“Budowa została wykonana perfekcyjne i w terminie szybszym od ustalonego. Bardzo dobra komunikacja, na każdym etapie budowy. Wszechstronne doradztwo, wykraczające daleko poza stan surowy otwarty. Pan Piotr posiada duże kontakty, umożliwiające doprowadzenie domu do stanu deweloperskiego, w naprawdę konkurencyjnych cenach. Serdecznie polecam. “

“Witam serdecznie, Opiekunem, kierownikiem mojej budowy był Pan Piotr, który zajmował się nie tylko nadzorem nad postępami na budowie do stanu jak na zdjęciu surowy zamknięty, ale również w późniejszych etapach. Dodatkowo uzyskałem pomoc w kwestii wyboru materiałów do budowy oraz pomoc w pracach wykończeniowych w budynku. Rzetelnie, szybko, czysto, wszystko pod życzenie klienta zgodnie z literą prawa POLECAM.”

Wybuduj z Nami swoje MARZENIA

" W pierwszym kwartale 2023r. Nasza firma skorzystała z dofinansowania ze środków Funduszu Ubezpieczeń Społecznych w ramach projektu poprawy bezpieczeństwa i higieny pracy. Całkowita wartość projektu opiewała na 108 257,35 z czego kwota 83 885,88 zł pochodziła z dofinansowania. Za wyżej wymienione środki pozyskaliśmy sprzęt znacząco poprawiający warunki pracy na wysokość oraz warunki pracy przy transporcie i załadunku materiałów."